PhDr. Petr Zenkl

Date of birth: in year 1884
Date of death: in year 1975

Seznam činností

(czech name) Ustavodarne Narodni shromazdeni republiky Ceskoslovenske

Záznam jmenného rejstříku

ZENKL Petr, PhDr.

ČS

Slib vykonal 1, 18. VI. 1946; 11.

Volba verifikována 24, 10. XII. 1946; 2.

Jmenován náměstkem předsedy vlády 2. VII. 1946.

3, 8. VII. 1946; 10.

Zproštěn úřadu náměstka předsedy vlády 25. II. 1948.

94, 10. III. 1948; 3.

Vzdal se posl. mandátu přípisem ze dne 26. II. 1948. Nástupcem se stal Rudolf Morávek.

97, 17. III. 1948; 3.



ISP (příhlásit)