Bretislav Coufal

Date of birth: in year 1880
Date of death: in year 1941

Seznam činností

National Assembly

Záznam jmenného rejstříku

COUFAL Břetislav

XII. voleb. kraj

REP-NJ

Slib vykonal 1, 18. VI. 1935; 7.

Volba verifikována 8, 5. XI. 1935; 8.

Byl členem výb. br., parl. úsp. kom. (náhr.) a zeměd.

Stal se členem klubu posl. NJ.

158, 15. XII. 1938; 13.

Návrh iniciativní:

na pomoc postiženým živelními pohromami na okrese zábřežském na Moravě, dále na okresích vsetínském, hranickém a holešovském, pak na okresích Vysoké Mýto, Litomyšl a Chrudim, t. 498.

51, 9. VI. 1936; 3.



ISP (příhlásit)