Weekly Agenda during week of January 7 - 13, 2019

Pondělí 7. ledna 2019


Pod záštitou 1. místopředsedy poslaneckého klubu Pirátů Lukáše Černohorského, vedoucího Stálé delegace PSP do Meziparlamentní unie Ondřeje Polanského
a vedoucího Kanceláře PS Jana Morávka se uskuteční
od 7. do 25. ledna výstava
„Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu“

v Atriu Poslanecké sněmovny

Slavnostní setkání u příležitosti konání výstavy
proběhne 21. ledna od 16.00 hodin

 

Úterý 8. ledna 2019


Pod záštitou předsedy poslaneckého klubu KDU-ČSL Jana Bartoška pořádá Institut Williama Wilberforce České republiky

ve spolupráci
s Haagskou iniciativou pro mezinárodní spolupráci
seminář na téma
„Jeruzalém a budoucnost dvoustátního řešení“
ve dnech 8. – 9. ledna v místnosti č. 205, Sněmovní 1

8. ledna od 17.00 hodin
Seminář pokračuje 9. ledna od 9.00 hodin


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Petiční výbor
č. 15 (8. ledna 2019, od 14:00)
VZ - Podvýbor pro elektronizaci ve zdravotnictví
č. 7 (8. ledna 2019, od 14:30)
HV - Podvýbor pro podnikatelské prostředí
č. 9 (8. ledna 2019, od 13:30)
PV - Podvýbor pro svobodu slova a média
č. 7 (8. ledna 2019, od 12:00)

 

Středa 9. ledna 2019


Pod záštitou předsedy poslaneckého klubu KDU-ČSL Jana Bartoška pořádá Institut Williama Wilberforce České republiky

ve spolupráci
s Haagskou iniciativou pro mezinárodní spolupráci
seminář na téma
„Jeruzalém a budoucnost dvoustátního řešení“
pokračování od 9.00 hodin v místnosti č. 205, Sněmovní 1


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Rozpočtový výbor
č. 18 (9. ledna 2019, od 9:00)
Ústavně právní výbor
č. 33 (9. ledna 2019, od 10:00)
Výbor pro obranu
č. 18, změna termínu (9. ledna 2019, od 9:00)
Výbor pro zdravotnictví
č. 34 (9. ledna 2019, od 14:00)
VO - Podvýbor pro akvizice Ministerstva obrany, obchod s vojenským materiálem a inovace AČR
č. 5 (9. ledna 2019, od 13:00)
VZ - Podvýbor pro ekonomiku ve zdravotnictví, zdravotní pojištění a přímo řízené organizace
č. 7 (9. ledna 2019, od 16:00)
HV - Podvýbor pro energetiku
č. 9 (9. ledna 2019, od 14:00)
Stálá komise pro kontrolu činnosti Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost
č. 4 (9. ledna 2019, od 15:00)
Stálá komise pro kontrolu činnosti Vojenského zpravodajství
č. 6 (9. ledna 2019, od 12:00)
Vyšetřovací komise k OKD
č. 14 (9., 24. a 31. ledna a 7. února 2019)

 

Čtvrtek 10. ledna 2019


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Kontrolní výbor
č. 15 (10. ledna 2019, od 9:00)
Organizační výbor
č. 29 (10. ledna 2019, od 13:00)
Výbor pro bezpečnost
č. 17 (10. ledna 2019, od 9:00)
Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj
č. 16 (10. ledna 2019, od 9:00)
Zahraniční výbor
č. 24 (10. ledna 2019, od 9:00)
UPV - Podvýbor pro digitalizaci justice a e-Sbírku
č. 6 (10. ledna 2019, od 10:00)
KV - Podvýbor pro kontrolu hospodaření veřejného sektoru
č. 5 (10. ledna 2019, od 8:00)
VO - Podvýbor pro obrannou, kybernetickou a bezpečnostní politiku a strategické koncepce ČR
č. 2 (10. ledna 2019, od 14:00)
HV - Podvýbor pro ochranu spotřebitele
č. 5 (10. ledna 2019, od 14:00)
UPV - Podvýbor pro problematiku exekucí, insolvencí a oddlužení
č. 9 (10. ledna 2019, od 12:30)

 

Pátek 11. ledna 2019

Akce budou upřesněny

 

You may also be interested in




ISP (login)