Committee on Agriculture
Podvýbor pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství, chovatelství a rozvoj venkova

Chairman

Ing. Jiri Papez

Ing. Jiří Papež
   
 
 

Members

Ing. Jan Babor

Ing. Jan Babor
Ing. Václav Baštýř

Ing. Václav Baštýř
JUDr. Zuzka Bebarová Rujbrová

JUDr. Zuzka Bebarová Rujbrová
Ing. František Dědič

Ing. František Dědič
Michal Doktor

Michal Doktor
Ing. Radim Fiala

Ing. Radim Fiala
Ing. Pavel Kováčik

Ing. Pavel Kováčik
Jaroslav Martinů

Jaroslav Martinů
Václav Neubauer

Václav Neubauer
Ing. František Novosad

Ing. František Novosad
MUDr. Gabriela Pecková

MUDr. Gabriela Pecková
Ing. Jiří Rusnok

Ing. Jiří Rusnok
Ing. Ladislav Skopal

Ing. Ladislav Skopal
Ing. Josef Šenfeld

Ing. Josef Šenfeld
Ing. Petr Zgarba

Ing. Petr Zgarba
 
 
NameConstituency Political
groups
Committee(s)Commission(s)Delegation(s)
Ing. Jan Babor Southern Bohemia CSSDVSR, PV
Ing. Vaclav Bastyr Southern Bohemia ODSHVSKPKPS
JUDr. Zuzka Bebarova Rujbrova Southern Moravia KSCM, KSCMVOB, VB, PV, VBSKNBU, SKGIBS, SKNBUSDOBSE
Ing. Frantisek Dedic Southern Bohemia ODSMIV, VZP, ZEV
Michal Doktor Southern Bohemia ODS, Unclassified DeputiesRV
Ing. Radim Fiala Olomouc ODS, Unclassified Deputies, Usvit, Unclassified Deputies, SPDRV, VZP, ORGV, RV, HV, ORGVSDMPU
Ing. Pavel Kovacik Vysocina KSCM, KSCM, KSCMORGV, ZEV, ORGV, ORGV, ZEV, ZEVSKPKPS
Jaroslav Martinu Pardubice ODS, ODSZEV, ZEV
Vaclav Neubauer Pardubice CSSDVSR
Ing. Frantisek Novosad Zlin CSSDVEZ, ZAV
Ing. Jiri Papez Plzen ODSORGV, ZEV
MUDr. Gabriela Peckova Capital Prague TOP09 a Starostové, TOP09 a StarostovéVSP, ZAV, VSPRRPNMSDSZE, SDPSRE
Ing. Jiri Rusnok Moravia-Silesia VV, Unclassified DeputiesRV, VZ, HV
Ing. Ladislav Skopal Southern Moravia CSSDORGV, VOV, ZEVSKPKPSSDRE, SDSZE
Ing. Josef Senfeld Usti nad Labem KSCM, KSCMVEZ, ZEV, VEZ, ZEVSKPKPS
Ing. Petr Zgarba Vysocina CSSDVZP, KV

Navigace sekce Committee on Agriculture

Navigace sekce Podvýbor pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství, chovatelství a rozvoj venkova



ISP (login)