Vylosované pořadí ústních interpelací55. schůze (18. 4. - 9. 5. 2006)


Pořadí ústních interpelací bylo vylosováno 20.04.2006 v 11:05.

Vylosované pořadí ústních interpelací na předsedu vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. MUDr. Josef JanečekIng. Jiří Paroubekve věci rámcové úmluvy o kontrole tabáku
2. Ing. František Beneš, CSc.Ing. Jiří Paroubekve věci vývoje trestních oznámení podaných SBD Svatopluk?
3. Petr TluchořIng. Jiří Paroubekve věci postupu ministerstva financí při sporu s J. Binderem
4. RNDr. Petr NečasIng. Jiří Paroubekve věci boje proti korupci
5. Ing. Kateřina KonečnáIng. Jiří Paroubekve věci priority zahraniční politiky
6. Ing. Miroslav BenešIng. Jiří Paroubekve věci NPÚ - špatné politiky vašeho ministra
7. Ing. Pavel HrnčířIng. Jiří Paroubekve věci čerpání financí z EU
8. Ing. Alena PáralováIng. Jiří Paroubekve věci úhrady dietních potravin pro fenylketonurii a celiakii
9. JUDr. Eva DundáčkováIng. Jiří Paroubekve věci legislativního zakotvení hospiců
10. RNDr. Petr NečasIng. Jiří Paroubekve věci vyšetřování korupčních skandálů
11. MUDr. Josef JanečekIng. Jiří Paroubekve věci průhlednosti při stanovování úhrad léčiv

Vylosované pořadí ústních interpelací na členy vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. Miroslava VlčkováMgr. Bohuslav Sobotkave věci postupu MF při vymáhání pohledávky (N)
2. Ing. Miloš PateraMUDr. David Rathve věci Mammarního screeningu
3. Ing. Alena PáralováIng. Zdeněk Škromachve věci vydání vyhlášek k zákonu o sociálních službách
4. RNDr. Miloš KužvartRNDr. Libor Ambrozekve věci personální situace ve státní ocharně přírody (N)
5. Ing. Pavel HrnčířMgr. Radko Martínekve věci čerpání financí z EU
6. Ing. Miroslav BenešMgr. Vítězslav Jandákve věci NPÚ (N)
7. Ing. Miloš Melčák, CSc.RNDr. Libor Ambrozekve věci "vodní koridor DOL a povodně" (N)
8. Ing. Ludvík HovorkaMUDr. David Rathve věci metodického pokynu pro vyhledávání celiakie a utrácení porstředků ze zdravotního pojištění na neindikovanou péči
9. Mgr. Vlastislav AntolákJUDr. Petra Buzkováve věci studia strojírenských oborů na střed. školách
10. Zbyněk NovotnýIng. Dana Bérováve věci TESTCOM servis hospodaření
11. Ing. Jaroslav PlachýIng. Milan Urbanve věci konkurenceschopnosti českého průmyslu
12. Jiří BílýMgr. František Bublanve věci pohřešované Šárky Eichlerové
13. Petr TluchořMgr. Bohuslav Sobotkave věci arbitráže Binder
14. Ing. Kateřina KonečnáMUDr. David Rathve věci zdravotních knížek
15. RSDr. Ladislav UrbanMUDr. David Rathve věci práce přístrojových komisí a využívání přístr.
16. Ing. Kateřina KonečnáIng. Milan Urbanve věci nepřehlednosti cen energií
17. Petr TluchořMgr. Bohuslav Sobotkave věci postupu MF ve sporech
18. RNDr. Miloš KužvartRNDr. Libor Ambrozekve věci řešení problémů Šumavského národního parku
19. Miroslava VlčkováMgr. Bohuslav Sobotkave věci privatizace jesenické nemocnice
20. Jiří BílýJUDr. Karel Kühnlve věci pořízení automobilů středního teréního do výzbroje Armády ČR
21. RNDr. Miloš KužvartRNDr. Libor Ambrozekve věci rozhodování ve věci likvidace elektrošrotu

Stav projednávání:
Přednesené 
(N) Přednesené, interpelovaný nepřítomen 
Přednesené, odpověď písemně 
Stav interpelace neznámý 
Nepřednesené: vzaty zpět, propadlé 
Nepřednesené, zrušené 


ISP (login)