Vylosované pořadí ústních interpelací59. schůze (9. - 19. 6. 2009)

Datum losování interpelací 11. 6. 2009


Pořadí ústních interpelací bylo vylosováno 11.06.2009 v 11:06.

Vylosované pořadí ústních interpelací na předsedu vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. Václav ŠlajsIng. Jan Fischer, CSc.ve věci životní úrovně důchodců
2. Ing. Antonín SeďaIng. Jan Fischer, CSc.ve věci boje proti korupci
3. Ing. Jiří CarbolIng. Jan Fischer, CSc.ve věci slučování zdravotních pojišťoven
4. Mgr. Zdeňka HorníkováIng. Jan Fischer, CSc.ve věci novely občanského zákona - nájemné

Vylosované pořadí ústních interpelací na členy vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. Mgr. Zdeněk BoháčIng. Martin Pecina, MBAve věci poděkování za aktivní přístup ve věci zajištění voleb do EP
2. Ing. Ludvík HovorkaMgr. Dana Jurásková, Ph.D., MBAve věci povolení sloučení zdravotních pojišťoven (N)
3. Ing. Josef ČerňanskýVáclav Riedlbauchve věci průtahů s poskytnutím dotace pro městys Peruc (N)
4. Ing. Michaela ŠojdrováIng. Jakub Šebestave věci nájmů pozemků pro provozovatele lyžařských vleků
5. Ing. Michaela ŠojdrováMgr. Dana Jurásková, Ph.D., MBAve věci fúze zdravotních pojišťoven (N)
6. Ing. Ludvík HovorkaMgr. Dana Jurásková, Ph.D., MBAve věci projektů řízené péče zdr. poj. a jejich právního zakotvení (N)
7. Mgr. Zdeněk BoháčIng. Martin Pecina, MBAve věci jmenování 1. náměstka MV plk. Komorouse
8. Ing. Ludvík HovorkaIng. Gustav Slamečka, MBAve věci odměňování manažerů Českých drah (N)

Datum losování interpelací 18. 6. 2009


Pořadí ústních interpelací bylo vylosováno 18.06.2009 v 11:13.

Vylosované pořadí ústních interpelací na předsedu vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. MUDr. Jozef KochanIng. Jan Fischer, CSc.ve věci vyvlastnění D11 (N)
2. Ing. Jaroslav PlachýIng. Jan Fischer, CSc.ve věci kompetenčního zákona (N)
3. Ing. Antonín SeďaIng. Jan Fischer, CSc.ve věci situace v HZS (N)

Vylosované pořadí ústních interpelací na členy vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. Ing. Libor JežekJUDr. Daniela Kovářováve věci stanoviska k zákonu o ochraně hospodářské soutěže (N)
2. Mgr. Ing. Pavel NěmecMgr. Dana Jurásková, Ph.D., MBAve věci úspory ve zdravotnictví (N)
3. Ing. Ludvík HovorkaIng. Eduard Janotave věci kontroly nakládaní s fin. prostředky ROP a IOP ZEU (N)
4. Ing. Jiří PetrůIng. Gustav Slamečka, MBAve věci výstavby R52
5. Ing. Ladislav ŠinclIng. Gustav Slamečka, MBAve věci problémů s hlukem z obchvatu Jablunkov
6. RNDr. Václav Exner, CSc.MUDr. Martin Bartákve věci civilních obětí v Avghánistánu (a v Logharu)
7. Ing. Ladislav ŠinclIng. Jakub Šebestave věci decimujících nájmů Lesů ČR

Stav projednávání:
Přednesené 
(N) Přednesené, interpelovaný nepřítomen 
Přednesené, odpověď písemně 
Stav interpelace neznámý 
Nepřednesené: vzaty zpět, propadlé 
Nepřednesené, zrušené 


ISP (login)