Vylosované pořadí ústních interpelací26. schůze (22. 1. - 13. 2. 2019)


Pořadí ústních interpelací bylo vylosováno 24.01.2019 v 11:03.

Vylosované pořadí ústních interpelací na předsedu vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. Ing. Jan BartošekIng. Andrej Babišve věci opatření vlády v reakci na výroční zprávu BIS za rok 2017 (N)
2. Ing. Marian JurečkaIng. Andrej Babišve věci Situace v sociálních službách a jejich financování v roce 2019 (N)
3. Ing. Věra KovářováIng. Andrej Babišve věci Střet zájmů (N)
4. Ing. Stanislav BlahaIng. Andrej Babišve věci opatření české vlády pro přicházející ekonomickou krizi
5. PhDr. Olga Richterová, Ph.D.Ing. Andrej Babišve věci Sociálně vyloučené lokality a kontrolní akce NKÚ 17/02
6. Mgr. et Mgr. Jakub MichálekIng. Andrej Babišve věci Zatahování schůzí sněmovny k písemným interpelacím
7. Ing. Marian JurečkaIng. Andrej Babišve věci Obnovitelné zdroje, jejich využití pro ČR a s tím související legislativa (N)
8. PhDr. Olga Richterová, Ph.D.Ing. Andrej Babišve věci Kdy jsou děti ohrožené? Mezirezortní shoda na definici (N)
9. Ing. Marian JurečkaIng. Andrej Babišve věci Jak bude vláda reagovat na problematiku klimatické změny (N)
10. Ing. Marian JurečkaIng. Andrej Babišve věci Postup vlády v praktickém naplňování prohlášení o pomoci africkým státům (N)

Vylosované pořadí ústních interpelací na členy vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. Ondřej ProfantJan Hamáčekve věci Působení V. Krause na MVČR (N)
2. Mgr. Václav KlausIng. Robert Plaga, Ph.D.ve věci Nepřiměřené administrativní zátěže škol a školských zařízení
3. Ing. Petr PávekJUDr. Alena Schillerová, Ph.D.ve věci Zdanění zaměstnanců z jiných států EU (N)
4. Ing. Stanislav BlahaIng. Dan Ťokve věci situace na českých železnicích
5. Ing. Jana KrutákováMgr. Richard Brabecve věci Těžba štěrkopísku
6. Mgr. et Mgr. Jakub MichálekJUDr. Jan Kněžínek, Ph.D.ve věci Vyjádření ministra spravedlnosti k údajnému ovlivňování soudců
7. Ing. Marian JurečkaIng. Dan Ťokve věci Problematiky elektromobility, národního polygonu a autonomního řízení (N)
8. Radek KotenIng. Marta Novákováve věci rozvodová soustava v ČR
9. RNDr. Jan ZahradníkMgr. Richard Brabecve věci stavu projednávání zónace v NP Šumava
10. Mgr. Vít RakušanIng. Miroslav Toman, CSc.ve věci předfinancované projekty z evropských fondů
11. PhDr. Olga Richterová, Ph.D.Dipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.ve věci Prodlení výplat dávek soc. podpory na ÚP, zejm. Praha 4
12. Jiří KohoutekMgr. Richard Brabecve věci Recyklace plastů
13. Ing. Markéta Pekarová AdamováIng. Miroslav Toman, CSc.ve věci Zákaz drezúry
14. Ing. Lukáš Bartoň, Ph.D.Ing. Robert Plaga, Ph.D.ve věci RVP
15. Ing. Vojtěch MunzarIng. Klára Dostálováve věci cen za bydlení
16. Mgr. Marek VýbornýIng. Robert Plaga, Ph.D.ve věci Uzavření Richtrových bud
17. Tereza HyťhováIng. Robert Plaga, Ph.D.ve věci financování sportu
18. Mgr. Bc. Pavla Golasowská, DiS.Mgr. Richard Brabecve věci Ovzduší v MSK
19. Mgr. Jiří Mihola, Ph.D.Ing. Robert Plaga, Ph.D.ve věci dopad reformy financování na základních a mateřských školách
20. Ing. Věra KovářováIng. Robert Plaga, Ph.D.ve věci Obsah vzdělávání ve školách
21. Karla MaříkováIng. Miroslav Toman, CSc.ve věci Zamoření půdy pesticidy
22. Ing. Pavel Jelínek, PhD.Ing. Dan Ťokve věci Elektronická dálniční známka (N)
23. Jakub Jandadoc. Mgr. Antonín Staněk, Ph.D.ve věci účasti na ideologických akcích KSČM (N)
24. Karla MaříkováMgr. et Mgr. Adam Vojtěchve věci Personálně zdevastované zdravotnictví
25. Ing. Marian JurečkaIng. Dan Ťokve věci Zvýšena úmrtnost na silnicích v roce 2018 (N)
26. Ing. Lukáš Bartoň, Ph.D.Ing. Miroslav Toman, CSc.ve věci Vodní turistika
27. Ing. Markéta Pekarová Adamovádoc. Mgr. Antonín Staněk, Ph.D.ve věci periodik národnostních menšin (N)
28. Mgr. et Mgr. Jakub MichálekJUDr. Jan Kněžínek, Ph.D.ve věci Zpřístupnění veřejných profilů soudců a státních zástupců
29. Mgr. Bc. Pavla Golasowská, DiS.Ing. Miroslav Toman, CSc.ve věci Čerpání dotací
30. PhDr. Olga Richterová, Ph.D.Dipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.ve věci Vylučování z evidence Úřadu práce a dlouhodobé efekty
31. Ing. Vojtěch MunzarDipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.ve věci zdanění uhlí
32. Ing. Stanislav BlahaDipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.ve věci řešení důchodové reformy a klesajícího náhradového poměru
33. Ing. Věra KovářováIng. Marta Novákováve věci Ceny energií
34. Ing. Pavel Jelínek, PhD.doc. Mgr. Antonín Staněk, Ph.D.ve věci Architektonická soutěž na SEFO (N)
35. Ing. Marian JurečkaIng. Dan Ťokve věci Problematika mostů nad rychlostními komunikacemi, které jsou v majetku obcí.
36. Mgr. Bc. Pavla Golasowská, DiS.JUDr. Jan Kněžínek, Ph.D.ve věci Střídavá školní docházka
37. Ing. Marian JurečkaJan Hamáčekve věci Problematika bezpečnosti na silnicích a práce policie
38. Mgr. Bc. Pavla Golasowská, DiS.Ing. Robert Plaga, Ph.D.ve věci Střídavá školní docházka
39. Mgr. Bc. Pavla Golasowská, DiS.JUDr. Jan Kněžínek, Ph.D.ve věci Elektronické náramky

Stav projednávání:
Přednesené 
(N) Přednesené, interpelovaný nepřítomen 
Přednesené, odpověď písemně 
Stav interpelace neznámý 
Nepřednesené: vzaty zpět, propadlé 
Nepřednesené, zrušené 


ISP (login)