Mgr. Zdeňka Horníková

Mgr. Zdeňka Horníková

Narozena: v roce 1952

Volební kraj: Královéhradecký
Zvolena na kandidátce: ODS

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Členka od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Členka od 8. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Členka od 12. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Místopředsedkyně od 13. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Místopředsedkyně od 26. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Dozorčí rada Státního fondu rozvoje bydlení. Členka od 8. 11. 2006 do 8.11.2010
  • Podvýbor pro bytovou politiku. Členka od 8. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro regionální rozvoj a využívání fondů EU. Členka od 8. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Poslanecká sněmovna. Členka od 29. 5. 2010 do 11.04.2013
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Členka od 30. 5. 2010 do 11.04.2013
  • Kontrolní výbor. Členka od 7. 7. 2010 do 11.04.2013
  • Petiční výbor. Členka od 7. 7. 2010 do 11.04.2013
  • Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Členka od 7. 7. 2010 do 11.04.2013
  • Kontrolní výbor. Místopředsedkyně od 8. 7. 2010 do 11.04.2013
  • Kontrolní výbor. Ověřovatelka výboru od 8. 7. 2010 do 11.04.2013
  • Petiční výbor. Ověřovatelka výboru od 8. 7. 2010 do 11.04.2013
  • Petiční výbor. Místopředsedkyně od 7. 8. 2010 do 11.04.2013
  • Podvýbor pro cestovní ruch. Členka od 6. 10. 2010 do 11.04.2013
  • Podvýbor pro cestovní ruch. Předsedkyně od 6. 10. 2010 do 11.04.2013
  • Podvýbor pro kontrolu hospodaření ve veřejné správě. Členka od 20. 1. 2011 do 29.11.2012
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen předsednictva od 11. 5. 2011 do 11.05.2011
  • Dozorčí rada Státního fondu rozvoje bydlení. Členka od 8. 6. 2011 do 11.04.2013
  • Pracovní skupina k problematice zvyšování nájmů LČR pod sportovišti. Členka od 3. 2. 2012 do 11.04.2013
  • Nejvyšší kontrolní úřad. Viceprezident od 3. 4. 2013
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)