Ing. Miroslav Krajíček

Ing. Miroslav Krajíček

Narozen: v roce 1946

Volební kraj: Moravskoslezský
Zvolen na kandidátce: ODS

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 20. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 30. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Ústavně právní výbor. Člen od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro investiční dotace ve zdravotnictví a sociální oblasti. Člen od 13. 1. 2000 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 25. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Výbor pro sociální politiku a zdravotnictví. Člen od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro investice ve zdravotnictví a sociální oblasti. Člen od 1. 10. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro investice ve zdravotnictví a sociální oblasti. Předseda od 1. 10. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro podporu malého a středního podnikání. Člen od 27. 11. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Itálie. Člen od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Velká Británie. Člen od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro reformu důchodového systému a reformu nemocenského pojištění. Člen od 16. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Austrálie a Nový Zéland. Člen od 18. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Vyšetřovací komise ve věci vyrovnání České republiky se společností Diag Human. Člen od 29. 6. 2004 do 31.03.2005
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 8. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)