JUDr. Pavel Němec

JUDr. Pavel Němec

Narozen: v roce 1971

Volební kraj: Středočeský
Zvolen na kandidátce: K

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 20. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub Unie svobody. Člen od 26. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Mandátový a imunitní výbor. Člen od 17. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Mandátový a imunitní výbor. Ověřovatel výboru od 17. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Ústavně právní výbor. Člen od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Mandátový a imunitní výbor. Místopředseda od 24. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro přípravu novely zákona o JŘ PS. Člen od 24. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro dopravu. Člen od 8. 10. 1998 do 20.06.2002
  • Dozorčí rada Státního fondu dopravní infrastruktury. Člen od 12. 7. 2000 do 12.07.2004
  • Stálá komise pro kontrolu činnosti Bezpečnostní informační služby. Člen od 21. 9. 2001 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Unie svobody-Demokratické unie. Člen od 18. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Vláda České republiky. Ministr pro místní rozvoj od 15. 7. 2002 do 4.08.2004
  • Vláda České republiky. Ministr spravedlnosti od 4. 8. 2004 do 25.04.2005
  • Vláda České republiky. Místopředseda vlády od 4. 8. 2004 do 25.04.2005
  • Vláda České republiky. Ministr spravedlnosti od 25. 4. 2005 do 16.08.2006
  • Vláda České republiky. Místopředseda vlády od 25. 4. 2005 do 16.08.2006
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)