JUDr. Cyril Svoboda

JUDr. Cyril Svoboda

Narozen: v roce 1956

Volební kraj: Královéhradecký
Zvolen na kandidátce: K

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 20. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové. Člen od 25. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Petiční výbor. Člen od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Stálá komise pro kontrolu činnosti Bezpečnostní informační služby. Člen od 24. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Petiční výbor. Předseda od 24. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro zpravodajské služby. Člen od 30. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění Rady Evropy. Člen od 16. 10. 1998 do 20.06.2002
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění Rady Evropy. Náhradník delegace od 16. 10. 1998 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Frankofonie. Člen od 19. 11. 1999 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Člen od 19. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Vláda České republiky. Ministr zahraničních věcí od 15. 7. 2002 do 4.08.2004
  • Vláda České republiky. Místopředseda vlády od 15. 7. 2002 do 4.08.2004
  • Vláda České republiky. Ministr zahraničních věcí od 4. 8. 2004 do 25.04.2005
  • Vláda České republiky. Ministr zahraničních věcí od 25. 4. 2005 do 16.08.2006
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)