Ing. Pavel Svoboda

Ing. Pavel Svoboda

Narozen: v roce 1969

Volební kraj: Hlavní město Praha
Zvolen na kandidátce: K

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 20. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub Unie svobody. Člen od 26. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Ověřovatel od 17. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Výbor pro evropskou integraci. Člen od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Výbor pro evropskou integraci. Ověřovatel výboru od 23. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Výbor pro evropskou integraci. Místopředseda od 17. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro obchod a cestovní ruch. Člen od 7. 10. 1998 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Čína. Člen od 4. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Izrael. Člen od 4. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Rakousko. Člen od 4. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - latinskoamerické země. Člen od 5. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Řecko. Člen od 5. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Švédsko. Člen od 10. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Velká Británie. Člen od 10. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Francie. Člen od 11. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Švýcarsko. Člen od 11. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - USA. Člen od 11. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Kanada. Člen od 13. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Austrálie a Nový Zéland. Člen od 19. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Jihoafrická republika. Člen od 19. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění NATO. Člen od 20. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění NATO. Náhradník delegace od 20. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Egypt. Člen od 21. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Zahraniční výbor. Člen od 21. 9. 2001 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Unie svobody-Demokratické unie. Člen od 18. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Zahraniční výbor. Člen od 16. 7. 2002 do 28.05.2003
  • Výbor pro evropskou integraci. Člen od 16. 7. 2002 do 12.05.2004
  • Výbor pro evropskou integraci. Předseda od 17. 7. 2002 do 12.05.2004
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění NATO. Náhradník od 6. 8. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro regionální a přeshraniční spolupráci. Člen od 28. 2. 2003 do 15.06.2006
  • Evropský parlament. Pozorovatel od 18. 4. 2003 do 30.04.2004
  • Evropský parlament. Poslanec od 1. 5. 2004 do 20.07.2004
  • Výbor pro evropské záležitosti. Člen od 12. 5. 2004 do 24.09.2004
  • Poslanecký klub Unie svobody-Demokratické unie. Místopředseda od 24. 8. 2004 do 15.06.2006
  • Výbor pro evropské záležitosti. Člen od 24. 9. 2004 do 15.06.2006
  • Zahraniční výbor. Člen od 24. 9. 2004 do 15.06.2006
  • Výbor pro evropské záležitosti. Předseda od 1. 10. 2004 do 15.06.2006
  • Stálá komise pro práci Kanceláře Poslanecké sněmovny. Člen od 14. 10. 2004 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Bulharsko. Člen od 15. 12. 2005 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Bulharsko. Předseda od 15. 12. 2005 do 15.06.2006
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)