Ing. Miloslav Kala

Ing. Miloslav Kala

Narozen: v roce 1963

Volební kraj: Jihomoravský
Zvolen na kandidátce: ČSSD

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Člen od 21. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Mandátový a imunitní výbor. Člen od 11. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Mandátový a imunitní výbor. Místopředseda od 11. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Ústavně právní výbor. Člen od 16. 7. 2002 do 14.10.2004
  • Hospodářský výbor. Člen od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Ústavně právní výbor. Ověřovatel výboru od 17. 7. 2002 do 14.10.2004
  • Podvýbor pro průmysl a stavebnictví. Člen od 27. 11. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro průmysl a stavebnictví. Předseda od 27. 11. 2002 do 30.06.2004
  • Podvýbor pro finanční hospodaření územních samospráv a pro využívání fondů Evropské unie. Člen od 4. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Dozorčí rada České konsolidační agentury. Člen od 25. 2. 2004 do 31.12.2007
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 3. 6. 2006 do 13.11.2008
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Člen od 5. 6. 2006 do 13.11.2008
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)