Ing. Jan Škopík

Ing. Jan Škopík

Narozen: v roce 1945

Volební kraj: Zlínský
Zvolen na kandidátce: K

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Člen od 19. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Výbor pro obranu a bezpečnost. Člen od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Stálá komise pro kontrolu činnosti Vojenského obranného zpravodajství. Člen od 24. 7. 2002 do 8.08.2002
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění NATO. Náhradník od 6. 8. 2002 do 26.06.2003
  • Stálá delegace Parlamentu do Shromáždění Západoevropské unie. Náhradník od 6. 8. 2002 do 15.06.2006
  • Stálá komise pro kontrolu použití operativní techniky Policie ČR. Člen od 8. 8. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro hospodaření se surovinami a odpady. Člen od 17. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro profesionalizaci AČR. Člen od 2. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro zpravodajské služby. Člen od 2. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Pobaltské státy. Člen od 26. 2. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Slovinsko. Člen od 26. 2. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Japonsko. Člen od 29. 4. 2003 do 15.06.2006
  • Vyšetřovací komise pro objasnění skutečností v souvislosti se smlouvou o výstavbě dálnice D 47 mezi státem a firmou Housing and Construction. Člen od 28. 5. 2003 do 30.06.2004
  • Pracovní skupina pro řešení problematiky nepotřebného majetku a ekologické likvidace nepotřebné munice Ministerstva obrany ČR. Člen od 2. 7. 2003
  • Podvýbor pro letectví a kosmonautiku. Člen od 26. 1. 2005 do 15.06.2006
  • Vyšetřovací komise Poslanecké sněmovny pro zjištění role vlády, privátních firem a dalších subjektů v procesu restrukturalizace a privatizace chemického průmyslu. Člen od 14. 10. 2005 do 15.06.2006
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)