Ing. Lenka Andrýsová

Ing. Lenka Andrýsová

Narozena: v roce 1984

Volební kraj: Olomoucký
Zvolena na kandidátce: VV

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Členka od 29. 5. 2010 do 28.08.2013
  • Poslanecký klub Věci veřejné. Členka od 31. 5. 2010 do 18.04.2012
  • Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Členka od 7. 7. 2010 do 28.08.2013
  • Zahraniční výbor. Členka od 7. 7. 2010 do 28.08.2013
  • Zahraniční výbor. Místopředsedkyně od 8. 7. 2010 do 28.08.2013
  • Stálá delegace Parlamentu do Shromáždění Západoevropské unie. Náhradník od 24. 9. 2010 do 30.06.2011
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění Rady Evropy. Náhradník od 24. 9. 2010 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro cestovní ruch. Členka od 6. 10. 2010 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro styky s krajany, prezentaci České republiky v zahraničí a vnější ekonomické vztahy. Členka od 24. 11. 2010 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro vytváření bezpečnostní strategie České republiky a zbrojní politiku. Členka od 24. 11. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Spojené státy americké. Členka od 9. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Polsko. Členka od 10. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Členka od 10. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Spolková republika Německo. Členka od 10. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Dozorčí rada Státního fondu rozvoje bydlení. Členka od 8. 6. 2011 do 8.06.2015
  • Skupina ČR - Ázerbajdžán. Členka od 27. 9. 2011 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro přípravu novely zákona o jednacím řádu Poslanecké sněmovny. Členka od 26. 10. 2011 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Kanada. Členka od 15. 3. 2012 do 28.08.2013
  • Nezařazení. Členka od 18. 4. 2012 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro veřejnou správu a informační systémy. Členka od 1. 8. 2012 do 28.08.2013
  • Pracovní skupina k problematice průvodcovské činnosti. Členka od 21. 9. 2012 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Arménie. Členka od 27. 3. 2013 do 28.08.2013
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)