Plán akcí Poslanecké sněmovny v týdnu od 15. do 21. 10. 2012

Pondělí 15. října 2012

Členové výboru pro evropské záležitosti F. Novosad, J. Lobkowicz a J. Šenfeld se ve dnech 14. – 17. října zúčastní na Kypru XLVIII. konference výborů pro evropské záležitosti parlamentů členských a kandidátských zemí EU a zástupců EP (COSAC).

Ve dnech 15. – 16. října navštíví Slovensko delegace výboru pro bezpečnost vedená místopředsedou Romanem Váňou (posl. Z. Bebarová-Rujbrová, Z. Boháč, R. Chlad a J. Tejc).
Z programu: jednání se členy výboru pro obranu a bezpečnost Národní rady SR, přijetí na Ministerstvu vnitra a jednání na SIS.

Ve dnech 15. – 18. října navštíví Itálii delegace výboru pro sociální politiku vedená místopředsedkyní Jitkou Chalánkovou (posl. L. Kohoutová, G. Pecková a M. Semelová).
Z programu: návštěva Italské správy sociálního zabezpečení, jednání s předsedou sněmovního výboru pro práci a sociální zabezpečení a s předsedou senátního Stálého výboru pro práci a sociální zabezpečení, přijetí na Ministerstvu práce a sociálních politik Itálie, setkání s vedoucím Úřadu pro rodinnou politiku Úřadu vlády a návštěva rehabilitačního ústavu.

 

Úterý 16. října 2012

Předseda výboru pro bezpečnost Radek John se ve dnech 16. – 18. října zúčastní ve Velké Británii výroční konference o nezákonném obchodování s lidmi pořádané v rámci evropského projektu „Parliamentarians Against Human Trafficking“.

Ve dnech 16. – 18. října navštíví Rakousko delegace výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu vedená předsedkyní Annou Putnovou (posl. I. Ohlídal, V. Bohdalová a P. Ploc).
Z programu: návštěva učňovského zařízení zaměřeného na technické vzdělávání, přijetí v Národní radě, jednání na Ministerstvu pro vyučování, umění a kulturu, přijetí u rektora Vídeňské univerzity a návštěva Komenského školy.

Ve dnech 16. – 19. října navštíví Polsko delegace volebního výboru vedená místopředsedou Petrem Skokanem (posl. V. Jandák, I. Levá, V. Koníček,
M. Strnadlová a L. Skopal).

Z programu: jednání se zástupci Komise pro kulturu a sdělovací prostředky Sejmu, přijetí ve veřejnoprávní televizi TVP, v soukromé televizi TVN a ve Státní radě pro rozhlas a televizi (KRRiT) a návštěva regionální pobočky televize TVP v Krakově.


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Hospodářský výbor
č. 34 (16. a 17. října 2012)

 

Středa 17. října 2012

Ve dnech 17. – 19.10. 2012 se uskuteční oficiální návštěva delegace Poslanecké sněmovny vedená předsedkyní Miroslavou Němcovou v Bulharsku. Členové delegace jsou dále: J. Plachý, J. Babor, P. Gazdík, P. Kováčik, J. Drastichová


Pod záštitou místopředsedy výboru pro zdravotnictví Jaroslava Krákory se uskuteční
seminář

k problematice nefrologie
od 15.00 hodin v místnosti č. 205, Sněmovní 1


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Hospodářský výbor
č. 34 (16. a 17. října 2012)

 

Čtvrtek 18. října 2012

Pod záštitou předsedy výboru pro zdravotnictví Borise Šťastného se uskuteční
seminář na téma
„Dostupnost péče pneumoonkologických center v České republice“
od 10.00 hodin v místnosti č. 205, Sněmovní 1

Výbor pro životní prostředí ve spolupráci
s výborem pro veřejnou správu a regionální rozvoj pořádá
seminář na téma
Problematika nakládání s elektroodpady v ČR
od 14.00 do 17.30 hodin v místnosti č. 108


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj
Seminář Problematika nakládání s elektroodpady v ČR (18. října 2012)
Výbor pro životní prostředí
Seminář PROBLEMATIKA NAKLÁDÁNÍ S ELEKTROODPADY V ČR (18. října 2012)
Seminář Problematika nakládání s elektroodpady v ČR (18. října 2012)

 

Pátek 19. října 2012

akce nejsou hlášeny

 

  • PDF, 15. 10. 2012 (106 KB)

Mohlo by vás zajímat
ISP (příhlásit)