Vylosované pořadí ústních interpelací35. schůze (15. 10. - 8. 11. 2019)


Pořadí ústních interpelací bylo vylosováno 17.10.2019 v 11:04, pořadové číslo interpelací 773.

Vylosované pořadí ústních interpelací na předsedu vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. Mgr. Marek VýbornýIng. Andrej Babišve věci Rozdíl mezi příjmem a náhradou škody a dehonestace těch, kteří pomáhají státu např. se zajištěním sociálních služeb (N)
2. Dominik FeriIng. Andrej Babišve věci Moje firma
3. Ing. Pavel Jelínek, PhD.Ing. Andrej Babišve věci Zajištění kybernetické bezpečnosti (N)
4. PhDr. Olga Richterová, Ph.D.Ing. Andrej Babišve věci krize v lékařské posudkové službě a její neřešení (N)
5. Jan LipavskýIng. Andrej Babišve věci ČESKÉ PŘEDSEDNICTVÍ EU 2022
6. Mgr. Vít RakušanIng. Andrej Babišve věci informace o přípravě Vlády ČR na předsednictví Rady EU (N)
7. Ing. Radim FialaIng. Andrej Babišve věci institutu strpění (N)
8. Dominik FeriIng. Andrej Babišve věci Hromadné žaloby (N)

Vylosované pořadí ústních interpelací na členy vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. Ing. Adam KalousJan Hamáčekve věci Zrušení OO PČR v Javorníku, okr. Jeseník (N)
2. Ing. Milan PourDipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.ve věci Kdy se sociální dávky nevyplatí víc než práce?
3. Dominik FeriMgr. Marie Benešováve věci Nápad insolvenčních věcí
4. Ing. Petr BendlMgr. et Mgr. Adam Vojtěchve věci dostupnost zdravotní péče
5. Ing. Věra KovářováIng. Karel Havlíček, Ph.D., MBAve věci Sliby chyby? Voda pod Kladnem.
6. Zuzana Majerová ZahradníkováIng. Robert Plaga, Ph.D.ve věci Počítání romských žáků na školách (N)
7. Ing. Martin KolovratníkJUDr. Vladimír Kremlíkve věci přípravy vysokorychlostních tratí v České republice
8. Ing. Radim FialaJan Hamáčekve věci institutu strpění (N)
9. Ing. Dana BalcarováJUDr. Alena Schillerová, Ph.D.ve věci Budoucnost elektrárny Počerady
10. Ondřej ProfantIng. Klára Dostálováve věci Veřejné zakázky a ÚOHS
11. Mgr. Jan FarskýMgr. Marie Benešováve věci Nezákonných exekucí
12. Ing. Petr TřešňákIng. Karel Havlíček, Ph.D., MBAve věci Výstavba jaderných elektráren - priority vlády
13. Bc. František NavrkalIng. Robert Plaga, Ph.D.ve věci Obědy do škol v ÚlK
14. Ing. Jaroslav KytýrDipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.ve věci financování sociálních služeb v roce 2020
15. PhDr. Olga Richterová, Ph.D.Dipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.ve věci asistenti sociální péče - vyhodnocení fungování, zápočet odpracované doby
16. Jan LipavskýMgr. Tomáš Petříček, Ph.D.ve věci CEDNÍKOVÁ KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST (N)
17. Tereza HyťhováJan Hamáčekve věci zrušení integračního střediska Předlice v ÚK (N)
18. Ing. Markéta Pekarová AdamováMgr. Richard Brabecve věci Vliv dolu Turów na životní prostředí v ČR
19. Ing. Tomáš MartínekIng. Robert Plaga, Ph.D.ve věci povinné praxe placené studenty (N)
20. Mgr. Bc. Pavla Golasowská, DiS.Dipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.ve věci Jesle
21. Karla MaříkováIng. Karel Havlíček, Ph.D., MBAve věci Vzniklé škody v důsledku omezení drenážní funkce důlních děl Boží Požehnání
22. Ing. Ondřej PolanskýJUDr. Vladimír Kremlíkve věci proplácení dotovaného jízdného
23. prof. Ing. Karel Rais, CSc., MBAIng. Robert Plaga, Ph.D.ve věci Rekonstrukce objektů kolejí vysokých škol (N)
24. Ing. Lukáš Bartoň, Ph.D.Ing. Robert Plaga, Ph.D.ve věci Sčítání Romů (N)
25. Mgr. Barbora KořanováDipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.ve věci nerovnosti ve výši příspěvku na péči
26. Ing. Vojtěch MunzarIng. Karel Havlíček, Ph.D., MBAve věci ekologické zátěže Kladno
27. Mgr. Marek VýbornýJUDr. Alena Schillerová, Ph.D.ve věci Rušení územních pracovišť finančních úřadů (N)
28. MUDr. Věra ProcházkováIng. Robert Plaga, Ph.D.ve věci Nevyplacení peněz pro sportovní organizace žádající z dotačního titulu Můj klub (N)
29. Mgr. Vít RakušanJUDr. Vladimír Kremlíkve věci tarify v regionální železniční dopravě
30. Ing. Petr BendlMgr. Richard Brabecve věci Bekyně velkohlavá
31. Karla MaříkováIng. Karel Havlíček, Ph.D., MBAve věci Stavba nových jaderných bloků
32. Ing. Markéta Pekarová AdamováIng. Karel Havlíček, Ph.D., MBAve věci Výzva OP PIK "Nemovitosti - Cestovní ruch"
33. Dominik FeriDipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.ve věci DPP
34. PhDr. Olga Richterová, Ph.D.Mgr. Marie Benešováve věci Umisťování novorozenců rozhodnutím soudu mimo individuální péči
35. Bc. František NavrkalMgr. et Mgr. Adam Vojtěchve věci Protizákonný hluk z Autodromu Most
36. Ing. Vojtěch MunzarMgr. Richard Brabecve věci ekologické zátěže Kladno
37. Ing. Dana BalcarováMgr. Richard Brabecve věci řešení zápachu z provozu VAFO ve Chrášťanech
38. Mgr. Bc. Pavla Golasowská, DiS.Dipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.ve věci Zálohované výživné (N)
39. Mgr. Marek VýbornýMgr. et Mgr. Adam Vojtěchve věci Zákon o zdravotnických prostředcích
40. Ing. Ondřej PolanskýJUDr. Vladimír Kremlíkve věci fragmentace jízdních tarifů
41. Mgr. Marek VýbornýMgr. et Mgr. Adam Vojtěchve věci Ohrožení fungování zdravotních pojišťoven
42. PhDr. Olga Richterová, Ph.D.Mgr. et Mgr. Adam Vojtěchve věci platy sester v domácí zdravotní péči
43. Ing. Petr BendlIng. Karel Havlíček, Ph.D., MBAve věci vodní zdroj pod Kladnem
44. Dominik FeriMgr. Marie Benešováve věci Generátor přidělování věcí
45. Mgr. Bc. Pavla Golasowská, DiS.Dipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.ve věci Výsledky inspekce v zařízení Důstojnost
46. Ing. Vojtěch MunzarIng. Karel Havlíček, Ph.D., MBAve věci daňový řád
47. Dominik FeriJUDr. Vladimír Kremlíkve věci Slevy na jízdném
48. Mgr. Bc. Pavla Golasowská, DiS.Dipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.ve věci Zrušení slev na nepracující manžele
49. Mgr. Bc. Pavla Golasowská, DiS.PhDr. Lubomír Zaorálekve věci Podfinancovaný program na média národnostních menšin

Stav projednávání:
Přednesené 
(N) Přednesené, interpelovaný nepřítomen 
Přednesené, odpověď písemně 
Stav interpelace neznámý 
Nepřednesené: vzaty zpět, propadlé 
Nepřednesené, zrušené 


ISP (příhlásit)