15. schůze, 130. hlasování, 17. října 1997, 15:45
Nov. zák. o úpravě občanského zákoníku
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 72 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 26 | Z Zdržel se: 56 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- Z Zdeněk Zajíček
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- Z Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- Z Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- Z Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- Z Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- 0 František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- 0 Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Pavel Bratinka
- A František Brožík
- Z Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- N Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- 0 Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- Z Josef Molín
- Z Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A František Chobot
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- Z Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 10 | 1 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 4 | 7 | 2 | 8 | 0 |
Jihočeský | 14 | 7 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 6 | 4 | 5 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 9 | 4 | 5 | 8 | 0 |
Západočeský | 18 | 5 | 3 | 4 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 18 | 10 | 4 | 9 | 0 |
Severomoravský | 36 | 15 | 6 | 4 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 72 | 46 | 26 | 56 | 0 |