15. schůze, 134. hlasování, 17. října 1997, 16:04
Nov. zák. o zadávání veřejných zakázek
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 75 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 40 | Z Zdržel se: 42 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- Z Ivan Mašek
- N Igor Němec
- Z Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- 0 Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- A Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- Z Jan Koucký
- A Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- Z Vladimír Budinský
- 0 Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- A Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- Z Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- N Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- 0 František Novák
- N Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- 0 Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Bratinka
- A František Brožík
- Z Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- 0 Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Josef Molín
- Z Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- 0 Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 19N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A František Chobot
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- N Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- Z Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- N Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 9 | 2 | 7 | 0 |
Středočeský | 21 | 5 | 5 | 5 | 6 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 6 | 4 | 6 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 9 | 5 | 7 | 5 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 4 | 4 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 18 | 10 | 7 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 19 | 4 | 7 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 75 | 43 | 40 | 42 | 0 |