15. schůze, 284. hlasování, 24. října 1997, 10:58
Nov. zák. o úpravě majetkových vztahů a vypoř.á
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 183 | Je třeba: 92
A Ano: 88 | N Ne: 41 | 0 Nepřihlášen: 17 | Z Zdržel se: 54 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- A Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Jan Bláha
- Z Jan Černý
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- N Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- Z Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Roman Češka
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Holub
- N Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- Z Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- Z František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Pavel Bratinka
- A František Brožík
- A Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- Z Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- A Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12)
- N Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- 0 Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- Z Josef Molín
- Z Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N František Chobot
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- A Libor Novák
- N Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 5 | 2 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 9 | 4 | 1 | 7 | 0 |
Jihočeský | 14 | 8 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 8 | 4 | 3 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 13 | 5 | 2 | 6 | 0 |
Západočeský | 18 | 7 | 1 | 1 | 9 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 14 | 2 | 12 | 0 |
Severomoravský | 36 | 17 | 7 | 3 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 41 | 17 | 54 | 0 |