15. schůze, 321. hlasování, 5. listopadu 1997, 11:08
Nov. zák. o Živnostenském podnikání
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 184 | Je třeba: 93
A Ano: 62 | N Ne: 109 | 0 Nepřihlášen: 16 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 9Z Zdržel se: 3)
- N Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- A František Čech
- N Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- A Igor Němec
- Z Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Roman Češka
- 0 Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Holub
- N Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 120 Nepřihlášen: 4)
- A Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- 0 Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- N Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 1)
- 0 Pavel Bratinka
- N František Brožík
- A Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- N Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- A Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 280 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- A Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 210 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- 0 Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- N Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- N Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Josef Ullmann
- N Jan Vik
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 9 | 0 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 9 | 8 | 1 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 4 | 7 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 4 | 12 | 3 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 12 | 4 | 0 | 0 |
Západočeský | 18 | 5 | 12 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 11 | 28 | 1 | 1 | 0 |
Severomoravský | 36 | 7 | 21 | 4 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 62 | 109 | 16 | 13 | 0 |