15. schůze, 323. hlasování, 5. listopadu 1997, 11:15
Zák. o Komisi pro cenné papíry
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 184 | Je třeba: 93
A Ano: 107 | N Ne: 47 | 0 Nepřihlášen: 16 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- N Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- N František Čech
- A Václav Exner
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jan Bláha
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Roman Češka
- 0 Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- Z Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- Z Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- Z Josef Lux
- 0 Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Pavel Bratinka
- N František Brožík
- A Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- A Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- A Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 24N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- A Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- 0 Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- N Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 14 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 9 | 4 | 3 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 14 | 4 | 4 | 4 | 0 |
Západočeský | 18 | 9 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 24 | 11 | 1 | 5 | 0 |
Severomoravský | 36 | 15 | 12 | 4 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 107 | 47 | 16 | 30 | 0 |