15. schůze, 397. hlasování, 6. listopadu 1997, 14:59
Novela zákona o bankách - 3.čtení
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 11 | N Ne: 155 | 0 Nepřihlášen: 23 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 24)
- N Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- N František Čech
- N Václav Exner
- N Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- A Václav Krása
- N Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Roman Češka
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Budinský
- 0 Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- N Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- N Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 170 Nepřihlášen: 7)
- A Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- N František Kozel
- 0 Michal Kraus
- 0 Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Lux
- 0 Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- N František Novák
- N Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (N Ne: 16Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Bratinka
- N František Brožík
- N Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- Z Michael Kuneš
- N Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- N Jan Ruml
- Z Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 320 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- A Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 1N Ne: 280 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- 0 Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- N Milan Loukota
- N Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- N Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Josef Ullmann
- N Jan Vik
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 |
Středočeský | 21 | 3 | 16 | 1 | 1 | 0 |
Jihočeský | 14 | 0 | 12 | 1 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 3 | 10 | 6 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 17 | 7 | 0 | 0 |
Západočeský | 18 | 0 | 16 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 2 | 32 | 4 | 3 | 0 |
Severomoravský | 36 | 1 | 28 | 4 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 11 | 155 | 23 | 11 | 0 |