17. schůze, 142. hlasování, 10. prosince 1997, 16:52
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 91 | N Ne: 53 | 0 Nepřihlášen: 42 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- N František Čech
- Z Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Igor Němec
- 0 Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 7)
- N Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- 0 Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- N Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- Z Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Holub
- N Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- N Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- 0 Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- N Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- N Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Bratinka
- N František Brožík
- A Tomáš Březina
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- 0 Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 23N Ne: 120 Nepřihlášen: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- A Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- 0 Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- 0 Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- 0 Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- N Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- 0 Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- 0 Josef Ullmann
- N Jan Vik
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 4 | 5 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 7 | 7 | 7 | 0 | 0 |
Jihočeský | 14 | 5 | 4 | 1 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 9 | 6 | 4 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 12 | 6 | 6 | 2 | 0 |
Západočeský | 18 | 7 | 5 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 23 | 12 | 6 | 0 | 0 |
Severomoravský | 36 | 15 | 9 | 9 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 91 | 53 | 42 | 14 | 0 |