17. schůze, 145. hlasování, 10. prosince 1997, 17:36
Zpráva o pojišt. vývozních úvěrov. rizik
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 115 | Je třeba: 58
A Ano: 79 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 85 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- Z Václav Exner
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- 0 Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- A Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Holub
- N Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- 0 Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- 0 Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Pavel Bratinka
- 0 František Brožík
- 0 Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 23Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- 0 Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- 0 Jan Kostrhun
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- 0 Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Josef Molín
- Z Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- 0 Marie Noveská
- 0 Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- 0 Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Václavek
- 0 Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- 0 Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- 0 Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- 0 Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- 0 Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 6 | 1 | 11 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 5 | 1 | 6 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 6 | 2 | 9 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 12 | 1 | 10 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 7 | 0 | 7 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 12 | 0 | 23 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 15 | 2 | 14 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 79 | 7 | 85 | 29 | 0 |