17. schůze, 148. hlasování, 10. prosince 1997, 17:49
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 121 | Je třeba: 61
A Ano: 40 | N Ne: 51 | 0 Nepřihlášen: 79 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- N Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- 0 Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- Z Zdeněk Zajíček
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bláha
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 12)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- 0 Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- N Michal Kraus
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- 0 Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Bratinka
- 0 František Brožík
- 0 Tomáš Březina
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 7)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- 0 Jan Kostrhun
- 0 Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- 0 Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Josef Molín
- Z Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- 0 Marie Noveská
- 0 Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- 0 Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- 0 Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 6)
- Z Marek Benda
- N Jiří Černota
- 0 Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- 0 Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- 0 Jiří Novák
- N Jaroslav Palas
- 0 Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 6 | 5 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 3 | 8 | 9 | 1 | 0 |
Jihočeský | 14 | 2 | 3 | 6 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 3 | 5 | 12 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 9 | 9 | 4 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 1 | 7 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 8 | 9 | 17 | 7 | 0 |
Severomoravský | 36 | 6 | 10 | 14 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 40 | 51 | 79 | 30 | 0 |