17. schůze, 161. hlasování, 11. prosince 1997, 11:27
Vl.nav.zak. o konkursu a vyrovnání
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 189 | Je třeba: 95
A Ano: 53 | N Ne: 101 | 0 Nepřihlášen: 11 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- 0 František Čech
- Z Václav Exner
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 13Z Zdržel se: 3)
- A Jan Bláha
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- N Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- Z Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 15Z Zdržel se: 4)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Pavel Bratinka
- A František Brožík
- N Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- N Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- 0 Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 210 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- N Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- N Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- N Marek Benda
- N Jiří Černota
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A František Chobot
- N Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 16 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 5 | 13 | 0 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 5 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 5 | 9 | 3 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 15 | 0 | 4 | 0 |
Západočeský | 18 | 4 | 7 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 11 | 21 | 1 | 8 | 0 |
Severomoravský | 36 | 12 | 14 | 3 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 53 | 101 | 11 | 35 | 0 |