17. schůze, 265. hlasování, 12. prosince 1997, 10:55
Vl.nav.zak.o státním rozpočtu ČR na rok 98 98
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 200 | Je třeba: 101
A Ano: 57 | N Ne: 117 | 0 Nepřihlášen: 0 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 17Z Zdržel se: 3)
- Z Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- N František Čech
- A Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 14Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 6)
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- Z Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 10Z Zdržel se: 2)
- N Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- N Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 19Z Zdržel se: 2)
- N Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Lux
- A Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- A Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 8Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- N Tomáš Březina
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- N Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- Z Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 24Z Zdržel se: 3)
- N Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- N Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- Z Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 21Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- N Jiří Černota
- N Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N František Chobot
- N Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- Z Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- N Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 17 | 0 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 5 | 14 | 0 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 4 | 4 | 0 | 6 | 0 |
Severočeský | 20 | 8 | 10 | 0 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 19 | 0 | 2 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 8 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 14 | 24 | 0 | 3 | 0 |
Severomoravský | 36 | 11 | 21 | 0 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 57 | 117 | 0 | 26 | 0 |