17. schůze, 283. hlasování, 12. prosince 1997, 11:15
Vl.nav.zak.o státním rozpočtu ČR na rok 98 98
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 200 | Je třeba: 101
A Ano: 79 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 0 | Z Zdržel se: 61 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 5Z Zdržel se: 7)
- N Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- N František Čech
- A Václav Exner
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Igor Němec
- Z Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- Z Zdeněk Zajíček
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 7Z Zdržel se: 8)
- Z Jan Bláha
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- Z Jan Koucký
- N Václav Krása
- A Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- Z Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- A Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 9)
- Z Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- Z Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- N František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 9Z Zdržel se: 6)
- A Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- Z Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 3Z Zdržel se: 6)
- A Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- A Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- Z Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- A Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 14Z Zdržel se: 10)
- N Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 13Z Zdržel se: 11)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- N Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N František Chobot
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- N Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 5 | 0 | 7 | 0 |
Středočeský | 21 | 6 | 7 | 0 | 8 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 6 | 5 | 0 | 9 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 9 | 0 | 6 | 0 |
Západočeský | 18 | 9 | 3 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 17 | 14 | 0 | 10 | 0 |
Severomoravský | 36 | 12 | 13 | 0 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 79 | 60 | 0 | 61 | 0 |