19. schůze, 3. hlasování, 27. ledna 1998, 14:54
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 194 | Je třeba: 98
A Ano: 73 | N Ne: 82 | 0 Nepřihlášen: 6 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- Z František Čech
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- 0 Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- Z Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- 0 Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- N Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- Z Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- N František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- N Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 11Z Zdržel se: 7)
- A Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- Z František Kozel
- N Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Lux
- A Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- A Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 8Z Zdržel se: 4)
- N Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- N Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- N Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Anna Röschová
- N Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 19Z Zdržel se: 6)
- N Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- Z Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- A Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 11Z Zdržel se: 8)
- A Marek Benda
- Z Jiří Černota
- N Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N František Chobot
- A Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- N Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 11 | 1 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 7 | 8 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 3 | 7 | 1 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 8 | 7 | 1 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 11 | 0 | 7 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 8 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 19 | 0 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 17 | 11 | 0 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 73 | 82 | 6 | 39 | 0 |