20. schůze, 27. hlasování, 3. února 1998, 16:01
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 56 | N Ne: 62 | 0 Nepřihlášen: 21 | Z Zdržel se: 61 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- 0 Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- Z František Čech
- A Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- Z Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- Z Ivan Mašek
- Z Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- A Jan Bláha
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- Z Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- Z Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- Z Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N František Kozel
- Z Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- Z Josef Lux
- A Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- Z Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Pavel Bratinka
- A František Brožík
- Z Tomáš Březina
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- N Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- N Jan Ruml
- Z Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 140 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 10)
- N Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- Z Josef Molín
- Z Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- Z Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12)
- 0 Marek Benda
- N Jiří Černota
- Z Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- Z František Chobot
- Z Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- Z Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 10 | 2 | 9 | 0 |
Středočeský | 21 | 5 | 5 | 3 | 8 | 0 |
Jihočeský | 14 | 5 | 4 | 1 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 8 | 5 | 3 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 9 | 1 | 10 | 0 |
Západočeský | 18 | 8 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 10 | 14 | 7 | 10 | 0 |
Severomoravský | 36 | 11 | 10 | 3 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 56 | 62 | 21 | 61 | 0 |