20. schůze, 88. hlasování, 10. února 1998, 17:35
Zák. o veřejném zdravotním pojištění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 69 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 26 | Z Zdržel se: 69 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11)
- A Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- A František Čech
- Z Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- 0 Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- Z Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- A Jan Bláha
- Z Jan Černý
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- 0 Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- N Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- Z Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- Z František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- Z Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- Z František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Pavel Bratinka
- A František Brožík
- Z Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- A Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 14)
- A Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- N Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- Z Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- N Marek Benda
- N Jiří Černota
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 3 | 4 | 11 | 0 |
Středočeský | 21 | 5 | 5 | 4 | 7 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 5 | 3 | 6 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 7 | 1 | 10 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 1 | 3 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 17 | 7 | 3 | 14 | 0 |
Severomoravský | 36 | 16 | 8 | 3 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 69 | 36 | 26 | 69 | 0 |