20. schůze, 151. hlasování, 12. února 1998, 15:08
Nov.zákona o zadávání veřejných zakázek
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 68 | N Ne: 80 | 0 Nepřihlášen: 32 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- 0 Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- 0 Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- Z Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Pavel Bratinka
- A František Brožík
- N Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- A Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 200 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- N Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- N Jiří Černota
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A František Chobot
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 14 | 3 | 1 | 0 |
Středočeský | 21 | 6 | 6 | 7 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 4 | 3 | 4 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 6 | 5 | 6 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 9 | 14 | 1 | 2 | 0 |
Západočeský | 18 | 8 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 20 | 5 | 3 | 0 |
Severomoravský | 36 | 16 | 13 | 4 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 68 | 80 | 32 | 20 | 0 |