20. schůze, 336. hlasování, 13. února 1998, 15:02
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 84 | N Ne: 62 | 0 Nepřihlášen: 50 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 140 Nepřihlášen: 3)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- 0 Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- 0 Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 5)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 90 Nepřihlášen: 6)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- N František Novák
- A Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 6)
- N Pavel Bratinka
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- N Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- 0 František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 130 Nepřihlášen: 12)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- 0 Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 19N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- 0 Jiří Černota
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- 0 Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 14 | 3 | 0 | 0 |
Středočeský | 21 | 8 | 8 | 4 | 1 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 9 | 6 | 0 | 0 |
Západočeský | 18 | 7 | 5 | 6 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 13 | 12 | 0 | 0 |
Severomoravský | 36 | 19 | 5 | 10 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 84 | 62 | 50 | 4 | 0 |