21. schůze, 13. hlasování, 26. února 1998, 13:10
Zkrácení volebního období PS (Gross)
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 176 | Je třeba: 120
A Ano: 132 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 24 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- Z František Čech
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- Z Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- Z Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Jan Bláha
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Václav Hrubý
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- N Libor Kudláček
- A Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 11Z Zdržel se: 3)
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- Z Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- Z Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 18N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- A Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Bratinka
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- 0 Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- Z František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 28N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- 0 Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- Z Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 270 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- Z Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- 0 Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 3 | 2 | 6 | 0 |
Středočeský | 21 | 12 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 11 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 12 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 18 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 11 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 28 | 5 | 5 | 3 | 0 |
Severomoravský | 36 | 27 | 0 | 4 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 132 | 16 | 24 | 28 | 0 |