20. schůze, 401. hlasování, 26. února 1998, 09:50
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 181 | Je třeba: 91
A Ano: 142 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 19 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 180 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- A Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 12Z Zdržel se: 2)
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- A Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 200 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- A Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- Z Jan Ruml
- Z František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 310 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- Z Miloš Melčák
- A Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 290 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 18 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 13 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 14 | 12 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 10 | 0 | 5 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 20 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Západočeský | 18 | 9 | 0 | 1 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 31 | 0 | 2 | 8 | 0 |
Severomoravský | 36 | 29 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 142 | 0 | 19 | 39 | 0 |