20. schůze, 407. hlasování, 26. února 1998, 10:39
Zák.o úpravě právních vztahů k národ.majetku
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 110 | N Ne: 53 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 17N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 6)
- N Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- 0 Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- N Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- A Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 5)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 70 Nepřihlášen: 5)
- A Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- A František Novák
- A Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Bratinka
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A František Šnajdauf
- N Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 23N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- A Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- N Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- A Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- N Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 17 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Středočeský | 21 | 11 | 4 | 6 | 0 | 0 |
Jihočeský | 14 | 8 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Severočeský | 20 | 9 | 6 | 5 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 14 | 7 | 5 | 0 | 0 |
Západočeský | 18 | 10 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 23 | 12 | 5 | 1 | 0 |
Severomoravský | 36 | 18 | 11 | 6 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 110 | 53 | 33 | 4 | 0 |