20. schůze, 409. hlasování, 26. února 1998, 11:08
Nov.zákona o požární ochraně
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 143 | Je třeba: 72
A Ano: 115 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 57 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- 0 Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- 0 Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- A Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3)
- 0 Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- 0 Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- Z Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- 0 Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5)
- 0 Pavel Bratinka
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 270 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Josef Molín
- 0 Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- 0 Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 23N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 Marek Benda
- A Jiří Černota
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- 0 Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- 0 Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 7 | 6 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 10 | 1 | 8 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 11 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Severočeský | 20 | 9 | 1 | 8 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 13 | 0 | 8 | 5 | 0 |
Západočeský | 18 | 13 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 27 | 0 | 9 | 5 | 0 |
Severomoravský | 36 | 23 | 1 | 10 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 115 | 10 | 57 | 18 | 0 |