20. schůze, 410. hlasování, 26. února 1998, 11:24
Novela branného zákona
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 116 | N Ne: 24 | 0 Nepřihlášen: 36 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- 0 Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- A Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- Z Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- N Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 18N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- N Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- A František Novák
- N Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Bratinka
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- A Jan Ruml
- A František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 28N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- 0 Marek Benda
- A Jiří Černota
- Z Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A František Chobot
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- N Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Josef Ullmann
- N Jan Vik
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 1 | 6 | 1 | 0 |
Středočeský | 21 | 12 | 2 | 4 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 8 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 7 | 3 | 7 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 18 | 2 | 5 | 1 | 0 |
Západočeský | 18 | 7 | 6 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 28 | 6 | 2 | 5 | 0 |
Severomoravský | 36 | 20 | 3 | 7 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 116 | 24 | 36 | 24 | 0 |