20. schůze, 413. hlasování, 26. února 1998, 15:26
Zákon o hnojivech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 96 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 64 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- 0 Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Igor Němec
- 0 Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- 0 Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- A Jan Bláha
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- A Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- Z Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- Z Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- 0 František Španbauer
- A Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- Z Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Bratinka
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- Z František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 240 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- Z Miloš Melčák
- A Josef Molín
- 0 Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- 0 Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 8)
- 0 Marek Benda
- Z Jiří Černota
- Z Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- 0 Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- 0 Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 8 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 10 | 0 | 6 | 5 | 0 |
Jihočeský | 14 | 5 | 0 | 4 | 5 | 0 |
Severočeský | 20 | 6 | 0 | 11 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 14 | 0 | 9 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 8 | 0 | 5 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 24 | 0 | 11 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 18 | 0 | 10 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 96 | 0 | 64 | 40 | 0 |