23. schůze, 174. hlasování, 2. dubna 1998, 11:42
Volba členů Vyšetř. komise PS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 88 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 43 | Z Zdržel se: 60 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- 0 Petr Hulinský
- Z Tomáš Kladívko
- Z Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- Z Ivan Mašek
- A Igor Němec
- 0 Jaroslav Orel
- Z Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- 0 Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6)
- 0 Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- A Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- Z Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- N Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- Z Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8)
- Z Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- Z František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- Z Pavel Bratinka
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- A Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- Z František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 25N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 10)
- A Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- 0 Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- Z Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- 0 Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 19N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- Z Marek Benda
- A Jiří Černota
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- Z Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 1 | 8 | 6 | 0 |
Středočeský | 21 | 5 | 1 | 9 | 6 | 0 |
Jihočeský | 14 | 9 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 4 | 3 | 4 | 9 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 0 | 7 | 8 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 0 | 2 | 10 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 25 | 1 | 5 | 10 | 0 |
Severomoravský | 36 | 19 | 2 | 6 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 9 | 43 | 60 | 0 |