23. schůze, 365. hlasování, 3. dubna 1998, 15:25
Nov. zákona o pojistném na VZP
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 29 | N Ne: 96 | 0 Nepřihlášen: 37 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Jaroslav Bašta
- 0 Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- N František Čech
- N Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- N Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- Z Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Jan Bláha
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- Z Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- Z František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Bratinka
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- A Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- N František Šnajdauf
- N Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 190 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- A Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- 0 Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- 0 Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- 0 Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 160 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- Z Marek Benda
- N Jiří Černota
- 0 Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N František Chobot
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- N Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- N Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 12 | 5 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 3 | 10 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 14 | 2 | 6 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 1 | 9 | 7 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 16 | 2 | 5 | 0 |
Západočeský | 18 | 2 | 8 | 3 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 8 | 19 | 7 | 7 | 0 |
Severomoravský | 36 | 6 | 16 | 6 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 29 | 96 | 37 | 38 | 0 |