23. schůze, 380. hlasování, 15. dubna 1998, 17:32
Zdravotně pojistný plán VZP ČR na rok 98
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 106 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 49 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- 0 František Čech
- 0 Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- N Igor Němec
- Z Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- 0 Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- N Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- 0 Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- Z Vlasta Parkanová
- 0 Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- 0 Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- Z Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- Z Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- A František Novák
- 0 Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Pavel Bratinka
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- 0 Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 26N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- 0 Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- 0 Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 25N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- N Marek Benda
- A Jiří Černota
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- 0 Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 3 | 5 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 5 | 4 | 9 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 9 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 7 | 2 | 9 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 14 | 4 | 5 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 9 | 2 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 26 | 4 | 7 | 4 | 0 |
Severomoravský | 36 | 25 | 2 | 8 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 106 | 22 | 49 | 23 | 0 |