23. schůze, 413. hlasování, 16. dubna 1998, 14:38
Nov.zák.o úpravě majetkových vztahů v druž.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 19 | N Ne: 97 | 0 Nepřihlášen: 48 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Jaroslav Bašta
- 0 Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- 0 František Čech
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- N Petr Hulinský
- 0 Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- 0 Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- 0 Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Bláha
- Z Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- N Václav Hrubý
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- A Libor Kudláček
- N Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- 0 Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- A Vlasta Parkanová
- Z Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- Z Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- Z Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- Z František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Bratinka
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- N Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- N František Šnajdauf
- N Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- 0 Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 240 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- 0 Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- 0 Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- 0 Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 190 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- N Pavel Dostál
- 0 Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N František Chobot
- N Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- N Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- 0 Jiří Novák
- N Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 9 | 9 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 2 | 8 | 8 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 1 | 7 | 1 | 5 | 0 |
Severočeský | 20 | 1 | 9 | 6 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 1 | 12 | 7 | 6 | 0 |
Západočeský | 18 | 2 | 9 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 5 | 24 | 8 | 4 | 0 |
Severomoravský | 36 | 3 | 19 | 5 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 19 | 97 | 48 | 36 | 0 |