23. schůze, 414. hlasování, 16. dubna 1998, 14:40
Nov.zák.o úpravě majetkových vztahů v druž.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 62 | N Ne: 62 | 0 Nepřihlášen: 49 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 9)
- 0 Jaroslav Bašta
- 0 Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- 0 František Čech
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- N Petr Hulinský
- 0 Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- 0 Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- 0 Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Libor Kudláček
- N Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- 0 Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- A Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Holub
- N Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- Z Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Bratinka
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- A Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A František Šnajdauf
- N Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- 0 Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 170 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- 0 Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- 0 Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- 0 Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- Z Pavel Dostál
- 0 Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N František Chobot
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- N Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- 0 Jiří Novák
- N Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- Z Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 4 | 9 | 0 | 0 |
Středočeský | 21 | 8 | 3 | 8 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 5 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 6 | 6 | 6 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 7 | 7 | 4 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 6 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 9 | 17 | 8 | 7 | 0 |
Severomoravský | 36 | 9 | 13 | 6 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 62 | 62 | 49 | 27 | 0 |