25. schůze, 395. hlasování, 22. května 1998, 12:04
Nov. zák. o daních z příjmu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 40 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- Z Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- Z Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Václav Hrubý
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- N Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- N František Kozel
- Z Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- A Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- N Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- Z Jan Ruml
- N František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 180 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- N Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- N Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- Z Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 10)
- N Marek Benda
- N Jiří Černota
- Z Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- 0 František Chobot
- N Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- 0 Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 14 | 3 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 4 | 7 | 3 | 7 | 0 |
Jihočeský | 14 | 5 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Severočeský | 20 | 5 | 6 | 5 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 9 | 5 | 7 | 0 |
Západočeský | 18 | 3 | 6 | 2 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 8 | 18 | 6 | 9 | 0 |
Severomoravský | 36 | 7 | 11 | 8 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 40 | 74 | 33 | 53 | 0 |