25. schůze, 397. hlasování, 22. května 1998, 12:04
Nov. zák. o daních z příjmu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 47 | N Ne: 92 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- Z Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- Z Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Václav Hrubý
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- N Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- N František Kozel
- Z Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- A Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Pavel Bratinka
- N František Brožík
- A Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- N Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- N Jan Ruml
- N František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 180 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- N Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- N Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- Z Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- N Jiří Černota
- Z Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- 0 František Chobot
- N Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- 0 Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 14 | 3 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 4 | 12 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 3 | 5 | 1 | 5 | 0 |
Severočeský | 20 | 4 | 8 | 5 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 12 | 5 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 5 | 10 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 12 | 18 | 6 | 5 | 0 |
Severomoravský | 36 | 11 | 13 | 8 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 47 | 92 | 33 | 28 | 0 |