25. schůze, 420. hlasování, 22. května 1998, 12:50
Zákon o chemických látkách
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 30 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 52 | Z Zdržel se: 111 |
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 16)
- 0 Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- Z Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- Z Petr Hulinský
- Z Tomáš Kladívko
- Z Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- Z Igor Němec
- Z Jaroslav Orel
- Z Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- 0 Miroslav Tyl
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 14)
- A Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- Z Václav Hrubý
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- Z Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- Z Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 10)
- Z Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- N Josef Holub
- Z Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 14)
- Z Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- Z Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- Z František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- Z Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- Z Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- Z Pavel Bratinka
- 0 František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- Z Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- Z František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 23)
- Z Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- 0 Josef Molín
- Z Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- Z Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- Z Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- Z Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 15)
- Z Marek Benda
- N Jiří Černota
- Z Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- 0 František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- Z Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- 0 Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 0 | 8 | 16 | 0 |
Středočeský | 21 | 3 | 0 | 4 | 14 | 0 |
Jihočeský | 14 | 1 | 1 | 3 | 9 | 0 |
Severočeský | 20 | 2 | 2 | 6 | 10 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 1 | 6 | 14 | 0 |
Západočeský | 18 | 3 | 1 | 4 | 10 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 9 | 0 | 9 | 23 | 0 |
Severomoravský | 36 | 7 | 2 | 12 | 15 | 0 |
Celkem | 200 | 30 | 7 | 52 | 111 | 0 |