25. schůze, 421. hlasování, 22. května 1998, 12:50
Zákon o chemických látkách
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 56 | N Ne: 35 | 0 Nepřihlášen: 53 | Z Zdržel se: 56 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- 0 Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- Z Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- Z Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- 0 Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- A Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Václav Hrubý
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- Z Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- Z Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- Z Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- Z František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- Z Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- Z Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- Z Pavel Bratinka
- 0 František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- N Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- N František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 10)
- Z Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- 0 Josef Molín
- Z Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- Z Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 9)
- Z Marek Benda
- N Jiří Černota
- A Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- 0 František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- Z Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- 0 Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 7 | 8 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 6 | 3 | 4 | 8 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 4 | 3 | 7 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 3 | 6 | 7 | 0 |
Západočeský | 18 | 3 | 3 | 4 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 9 | 9 | 10 | 0 |
Severomoravský | 36 | 10 | 5 | 12 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 56 | 35 | 53 | 56 | 0 |