25. schůze, 439. hlasování, 22. května 1998, 14:40
Nov.zákona o loteriích (Roschová)
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 78 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 78 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- 0 Jaroslav Bašta
- 0 Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- Z Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- Z Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- Z Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- 0 Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- A Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- Z Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 13)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- Z Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- Z František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- 0 Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- 0 František Novák
- A Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- Z Jan Stráský
- 0 Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Bratinka
- A František Brožík
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- N Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- 0 Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- Z Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 5)
- Z Marek Benda
- N Jiří Černota
- 0 Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- 0 František Chobot
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- 0 Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 3 | 8 | 7 | 0 |
Středočeský | 21 | 10 | 1 | 6 | 4 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 6 | 1 | 13 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 1 | 11 | 4 | 0 |
Západočeský | 18 | 9 | 0 | 8 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 5 | 14 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 15 | 1 | 15 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 78 | 13 | 78 | 31 | 0 |